PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

Florbal "Retro" liga 5, 6, 7 kolo

5. kolo jsme odehráli první víkend v novém roce a to v neděli 4. ledna. Na toto kolo jsme přijeli ve složení: Urban David(golman No. 2), Adam Daniel, Vavřík Jiří, Schwarz Karel, Galda Jaroslav, Adam Lukáš, Čermák Martin, Šindler Jakub, Votava Ondřej.  Ve skupině jsme se potkali s týmy: Troopers Moravany, Křídla Újezd u Brna a Nevrlíci Zbraslav. Výsledky skupiny: Padochov 3:1 Zbraslav, Padochov 3:4 Moravany, Padochov 2:9 Újezd u Brna.

Takže jsme skončili toto kolo na 3. místě v naší skupině a odvezli jsme si 3 body do celkové tabulky.

6. kolo(18.ledna).  Soupiska: Urban(golman), Adam Lukáš, Adam Daniel, Votava, Hrbek, Schwarz, Galda, Čermák a Bula.  Ve skupině: TJ Sokol Česká, Amíci Brno a Křídla Újezd u Brna.  První zápas jsme sehráli s hráči Sokol Česká, kde jsme jasně zvítězili 6:2( Góly – 3x Galda J. 2x Čermák M., Adam D. a asistence 2x Galda, a po jedné Schwarz K., Hrbek L.  a Adam L.). Další zápas jsme sehráli s týmem Amíci Brno(v té době vedoucí tým celé ligy). Po nezvládnuté koncovce zápasu jsme si s tímto týmem pouze rozdělili body takže 3:3 ( Góly: 2x Hrbek L., Galda a asistence 2x Čermák, Bula). Poslední zápas jsme věděli, že musíme s týmem z Újezdu u Brna bodovat abychom postoupili ať už do zápasu o 3. nebo o 1. Místo(pozn.: minulé kolo prohra 2:9). Takže nakonec po výborném výkonu všech hráčů vč. golmana jsme vyhráli 3:2(Góly: 2x Čermák, Votava a asistence 2x Adam L., Votava). Takže jsme si parádně poradili se skupinou a postoupili jsme ze skupiny z 1. místa do finále se 7 body(skóre 12:7). Finále jsme odehráli proti týmu Whats up, převážně složený z juniorů 1. ligového týmu Hattrick Brno, i  přes bojovnost jsme prohráli toto finále 3:0, způsobené mimo jiné naším oslabením 4 na 2, ale i tak výborně odehrané kolo, konečné 2. místo v tomto kole a 9 bodů do celkové tabulky.

7. kolo(8. Února).  Soupiska: Priehoda Tomáš (Golman No. 1), Hrbek L., Juříček Z., Adam L., Adam D.,  Schwarz K., Galda J., Čermák M., Šindler J., Stromecký R. Ve skupině:  Tupouni Lelekovice, Křídla Újezd u Brna, Whats up. 1. Zápas 3:2 s týmem Lelekovic(Góly: Adam L., Galda, Čermák), tento tým byl aktuálně na 1. místě celkové tabulky ligy. Po nevydařené koncovce 2. Zápasu jsme hráli s týmem z Újezdu 4:4. Poslední zápas s týmem Whats up(minulé kolo: 0:3 ve finále), po hodně dobrém výkonu jsme vyhráli 5:2, musím poděkovat našemu golmanovi, který chytl nájezd za faul našeho hráče, bylo to za stavu 3:2 pro nás, kdyby soupeř proměnil, mohlo by být všechno jinak díky tomu,  a to nás posunulo do finále i toto kolo, když góly dávali: 2x Šindler, 2x Stromecký , Čermák a „asistence“  Šindler. Takže opět postup do finále, 1. místo ve skupině, 7 bodů, skóre 12:8. Poslední zápas a to finále jsme odehráli s týmem Troopers Moravany, zápas byl taktickou bitvou, kterou nakonec rozhodl jediný gól, bohužel do naší brány, takže prohra 0:1 a celkové 2. místo v 7. kole a 9 bodů do celkové tabulky, tak snad to vyjde příště. Celkově se držíme na 5. Místě s 37 body(skóre  69:76) se ztrátou 8 bodů na 4. místo. Další kolo ligy odehrajeme v neděli 8. března, takže držte palce. Díky.

za Fbc Sokol Padochov
/Lukáš Adam/

 

 

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME