PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Jako každý rok, i ten letošní začínají prázdniny letní nocí pod kaštany s naším oblíbeným DANTESEM. Přijďte si zatancovat a pobavit se s přáteli a kamarády.

Přijďte nám pomoci v neděli od 10h uklidit jeviště a šatnu v naší krásné sokolovně. S sebou úklidové prostředky, sílu a dobrou náladu :). S úsměvem jde přeci všechno líp.Děkujeme za vaši pomoc.

I leto jsme přijali výzvu a přihlásili jsme se do soutěže s Penny - HÝBEME SE HEZKY ČESKY.
Letos můžete pro nás hlasovat v online prostředí do 29.6., stačí kliknout na tento odkaz - TJ Sokol Padochov a dát HLASOVAT. Každý den můžete dát jeden hlas.

A co bycho rádi pořídili? Chceme na našem hřišti vybudovat místo, kde budeme moci hrát PETANG (petanque). Tak nezapomeňte, hlasovat můžete každý den. DĚKUJEME.

Previous Next

Zveme všechny děti a rodiče na Sportovní sokolská sobota, které se uskuteční v sobotu 11.6. již od 10h u nás na hřišti u sokolovny.
Původně se v tento termín měl konat Běh Nadějě, ale organizace, která tuto humanitární akci zaštiťovala, se věnuje jiným aktivitám spojeným se situací na Ukrajině. A my jsme si řekli, že i přesto uděláme dětem pěkný den, trochu si zasportujeme, zasoutěžíme, pobavíme. Proto jsou připraveny stanoviště na dopolední program, odpoledne pak kouzelník, cukrová vata, skákací hrad a mnoho dalšího. Program je bohatý, stejně jako občerstvení, kterí zajišťuje hospůdka Pub Cafe Bar Padochov. 

Přijďte si užít prima sobotu. Těšíme se na vás.

V sobotu 30.4. 2022 se na hřišti na naší sokolovně sešlo odhadem 200 lidí, aby se pobavili, dali si něco dobrého, děti si zatančily a opekly si buřtík na tradiční akci PÁLENÍ ČARODĚJNIC.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu. letošní rok byl výjimečný hlavně v tom, že muži postavili hranici z kulánků a uprostřed hřiště se tak vztyčila nádherná hranice i s čarodějnicí babou.

Kalendář akcí

prosinec 2016
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME