PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

TJ Sokol Padochov - březen 2017

4. března uspořádala naše jednota tradiční oblíbený Dětský maškarní karneval.

Tak jako každý rok pod vedením spolku Magi (H. Schwarzová, J. Adamová, D. Bulová, C. Adam) se sál Sokolovny zaplnil dětmi a rodiči a celou plejádou postaviček z pohádek, filmů či vlastní fantazie.

Při různých soutěžích a tancích jsme obdivovali práci šikovných maminek a babiček, které vytvořily opravdu zdařilé kostýmy a masky. Opravdu se dá těžko vybrat, která z těchto postaviček je nejlepší a ceny si zasloužili všichni. 

Velké poděkování za celou úspěšnou akci patří již zmíněné skupině Magi, všem pořadatelům a sponzorům této akce. Byly to rodiny Gruberovi, Malichovi, Horákovi, Vaňurovi, Klímovi, Jandlovi, Fiedlerovi, Chaloupkovi, Korsovi a p. Grégrová, kteří přispěli do soutěže o ceny a cukrovinkami pro děti.

Večer od 19:30 hod. byla Maškarní diskotéka pro dospělé. I zde panovala velmi dobrá atmosféra, ale nebylo tu „narváno“ jako odpoledne.

Jisté je, že kdo přišel nelitoval a ukázal, že i dospělci se umí bavit.

11.3 proběhla v Hospůdce Valná hromada naší TJ, na které byl přítomen i místostarosta města Ing. S. Staněk. Byla přednesena hlavní zpráva o činnosti, zpráva o hospodaření, revizní zpráva, rozpočet a zprávy z oddílů. Starosta jednoty seznámil přítomné se situací v ČOS, přebujelé administrativě, zdražení členských známek, které však budeme nadále dotovat a naléhavé situaci s odvodněním  zejména východní části budovy. Tato akce bude velmi finančně náročná a tak budeme žádat o dotaci a doufat, že naši dosavadní sponzoři nás také podpoří. Je opravdu za pět minut dvanáct a situace se musí vyřešit. Také jste si mohli všimnout, že byl pokácen jeden z kaštanů a to kvůli bezpečnosti. Nechali jsme si zpracovat odborný posudek na všechny stromy, které se budou postupně obnovovat.

Připravujeme: 7.5. Pochod osvobození, 12.-14.5. Trampská nota, 20.5. Den země.

Kalendář akcí

srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME