PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

TJ Sokol Padochov - leden 2018

Tak jako každým rokem vstoupili jsme od prvních dnů do pravidelného cvičení a sportovních her. Každé úterý je v Sokolovně relaxační cvičení žen, kulečník, florbal a badminton. Ve čtvrtek Klubík pro malé děti, florbal a badminton.

V pátek, žáci a žákyně a nový oddíl florbalu pro žáky. Večer pak oddíl nohejbalu. Nepravidelně jsou v sobotu ukázky rádiem řízených modelů autíček a dronů. Pokud by měli Vaše děti zájem o některé oddíly, stačí vyplnit žádost, děti dostanou průkazku, která slouží jako pojištění. Členské známky platí za děti naše TJ.

Leden je měsíc vyplňování všelijakých výkazů přebujelé administrativy, dělání inventur a plánů na letošní akce a údržbu areálu. Každoročně pořádáme kolem 35 kulturních a sportovních akcí nejenom pro členy, ale pro širokou veřejnost. Rádi bychom v letošním roce dokončili úpravy povrchů u budovy, zbudovali dětskou lanovou dráhu, obložili strop v sále, vymalovali a opravili parkety. Úpravy nás také čekají v Hospůdce, kde bude zhotovena nová dlažba, odstraněno staré obložení, nové omítky a vymalování. To vše bude stát nemalé prostředky a my doufáme, že nám budou dosavadní sponzoři příznivě nakloněni i v letošním roce.
V lednu byly v sále dvě soukromé akce našich členů a 27.1. byl uspořádán I. Sokolský ples.

Podle mého názoru to byl ples velmi vydařený a to především zásluhou vynikajícího muzikanta Daniela Krhuta a velmi slušnou návštěvou 123 převážně místních i přespolních občanů. Je dobré, že se ještě umíme bavit a neprobíráme pouze politiku.

Sestavil: M. Růža – únor 2018

Kalendář akcí

září 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME