PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

TJ Sokol Padochov - březen

Začátkem měsíce byla zjištěna poškozená skluzavka na boční stěně, pravděpodobně výrobní vadou. Jako vždy po záruce, nicméně jsme objednali novou a již je v provozu.

9. března byla svolána volební Valná hromada naší TJ Sokol Padochov, na které se zúčastnil i starosta města Vít Aldorf.


Po přečtení hlavní zprávy o činnosti, hospodaření, rozvahy, rozpočtu na r. 2019, revizní a kontrolní komice, byly předneseny zprávy z oddílů florbalu, nohejbalu, kulečníku, badmintonu, futsálu, cvičení žen, stolního tenisu, RC Žlíbku a Klubíku. Volební komise podala návrh na zvolení nového 20ti členného výboru, který VH schválila. Starostou byl zvolen Miloš Růža, místostarostou Ing. Anna Peterková, jednatelem Pavel Sawilla, hospodářem Ing. Jaroslav Růža, náčelnicí Marie Chaloupková, náčelníkem Oldřich Tlustý, vzdělavatelem Zuzana Fiedlerová a zapisovatelem Dana Bulová. Revizní komice: předseda Libor Straka, členové Miroslav Bartolčic a Lukáš Adam. Ostatní zvolení jsou vedoucí oddílů. V diskuzi vystoupil mimo jiné i starosta města a v široké konstruktivní besedě byly řešeny otázky o případném převodu majetku města, které vznikly novými Stanovami České obce sokolské, které jsou pro mnohé malé jednoty nepřijatelné. Dále bude řešena i budoucnost chaty v Čučicích, kde se již pátým rokem řeší odkoupení pozemků pod chatou od Vojenských lesů. Letos oslaví naše TJ 100 let od svého založení a naší snahou bylo, je a bude zachovat odkaz našich dědů a otců, kteří tuto budovu svévolně postavili ku prospěchu celé obce.

16. března byl uspořádán tradičně velmi úspěšný Dětský maškarní karneval, kterého se zúčastnilo 95 dospělých a asi 70 dětí. O úspěšnosti této tradice se po mnohá léta stará oddíl Magi se svými přáteli a rodinami. Každým rokem se zde objevují nové karnevalové kostýmy a se vždy obdivuji šikovnosti rodičů a babiček dětí.

Mezi ty nejlepší patřil  krtek, kuchař, drak, robot, 2 krát šmoulinka, karkulka, hokejista, 2 krát pavouk, beruška, čarodějnice, mořská panna, Vajána a Korzárka. Nové vymalovaná budova Sokolovny, skvělá výzdoba a pamlsky upečené Zuzkou Fiedlerovou se ženami z Komunitního centra, dodalo celé akci neskutečnou atmosféru. Poděkování patří také sponzorům Optik Osička Ivančice, samoobsluha p. Vyhnálkové s dcerou, MUDr. Milanu Korsovi a naší TJ. Díky všech i těm nejmenovaným za přípravu, úklidu a samozřejmě Vám všem milí návštěvníci této akce.

Sestavil M. Růža – březen 2019

Kalendář akcí

říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME