PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

TJ Sokol Padochov - březen 2018

3. března jsme uspořádali turnaj v badmintonu. Z původně 18 přihlášených hráčů se z důvodu nemoci sešlo pouze 9 hráčů. 10. března se konal v 15 hod. Dětský maškarní karneval za účasti 60 dětí a 80 dospělých. Tak jako každým rokem zde byla plejáda úžasných masek a kostýmů.

Pod vedením kroužku Magi, kterým patří mé poděkování, si děti zatančily a soutěžily v různých hrách. Poděkování patří i sponzorům MUDr. Korsovi, Zuzaně Fiedlerové a naší jednotě.

Večer pak v 19 hod. jsme uspořádali Maškarní diskotéku pro dospělé. I zde byla dobrá zábava, nápadité kostýmy, kterým vládla skupina ABBA.

17.10. byla Valná hromada naší TJ, na které bylo přítomno 44 členů. Hlavní zprávu o činnosti přednesl starosta jednoty a kdo má zájem, může si ji přečíst na našich webových stránkách www.padochov.cz. Hlavním bodem diskuze byly volby nového výboru, které budou v březnu 2019. Je především na mladých členech, aby si vybrali nové vedení a pokračovali v další úspěšné činnosti naší jednoty.

Další akce pod názvem Imunita, zdraví, vitalita byla hlavně pro ženy. Ukázky a přednášky na tato témata a prodej kosmetiky, doplňků stravy a minerálních kamenů se nesetkaly s velkým zájmem. Je bohužel pravda i včetně mě, že nevěnujeme zdravé výživě dostatek času a financí a potom když už „teče do bot“ je někdy pozdě. Na podzim zkusíme ještě jednu podobnou akci a uvidíme jak dál.

Další skvělá akce ve spolupráci se Sdružením rodičů a přátel MŠ Padochov byla Velikonoční dílnička. Pod vedením Zuzky Fiedlerové a jejich příznivců si mohly děti vyzkoušet malování kraslic, pletení pomlázky, výrobu velikonočních dekorací a pamlsků. Akce se zúčastnilo 50 spokojených lidiček.

Sestavil M. Růža – duben 2018.

Kalendář akcí

říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME