Přihlášení

Rozmarýnové hody - sponzorské dary

Vážení přátelé,
je to neuvěřitelné jak ten čas letí a tak si Vás i Vaše blízké dovoluji opět po roce pozvat na vyvrcholení letního období a na 
ROZMARÝNOVÉ HODY,
které se uskuteční 11. srpna 2018 v areálu Sokolovny v Padochově.

K tanci a poslechu bude hrát dechová kapela VENKOVANKA.
Tak jako v minulých letech budou stárci a stárkové zvát občany v obci od 12 hodin a vlastní hody začnou v 17 hod. pod májí.
V případě deště budou hody v sále.
Většina z Vás se pohybuje v podnikatelské sféře a ví jak náročné je uspořádání jakékoliv akce, obzvláště v letošním roce. Několik nás dobrovolníků se snaží již 26 roků o udržení této tradice našich dědů a otců a proto si Vás dovoluji jednou v roce oslovit a požádat Vás o sponzorský dar. Děkuji. Vyúčtování lze provést dvěmi způsoby a to buď Smlouvou o reklamě nebo Darovací smlouvou. Peníze lze též převést na č.ú. 2023365319/0800 nebo předat osobně. Prosím o zvážení možností vyúčtování. Starosta TJ, nebo tajemník Vás osobně navštíví týden před hody. Prosím Vás o zaslání e-mailu do 3.8.2018, zda jste ochotni poskytnou sponzorský dar a pokud ano, která varianta vyúčtování Vám vyhovuje. Děkuji.

Růža Miloš – starosta TJ
Tel. 604726714 E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.