TJ Sokol

TJ Sokol Padochov - červenec, srpen

22.7. nastoupila firma Podlahářství Slezák a začali vytrhávat staré parkety v sále Sokolovny.
1.8. byla provedena demontáž a montáž starých garnýží.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - červen, červenec

11. června jsme uspořádali celoevropskou akci Move Week. 8 pořadatelů včetně učitelek z MŠ Padochov připravilo pro děti několik her a soutěží na hřišti u Sokolovny.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - květen

1. května se setkáváme již mnoho let podle počasí buď venku při akci Starý desky jsou hezký a nebo jako letos při chladném počasí v Hospůdce, kdy od 15 hod. promítáme staré fotky a videa z minulosti Padochova.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - duben

V dubnu uspořádala naše TJ turnaj v badmintonu, kterého se zúčastnilo 12 hráčů. Dvojice se losovali a hrálo se každý s každým na dva vítězné sety.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - březen

Začátkem měsíce byla zjištěna poškozená skluzavka na boční stěně, pravděpodobně výrobní vadou. Jako vždy po záruce, nicméně jsme objednali novou a již je v provozu.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - únor 2019

V měsíci únoru připravil oddíl RC Žlíbek tři předváděcí akce rádiem řízených modelů autíček v sále Sokolovny. Jsou to krásné modely, ale je to také finančně velmi náročné. Je to však pěkná podívaná, zejména pro děti.

Číst dál...

Padochov před 50 roky

Padochov 1969. Jednotné zemědělské družstvo hospodařilo na výměře 664 ha, kde pracovalo 118 pracovníků z toho 53 v rostlinné výrobě a 39 v živočišné.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov – leden 2019

Začátek roku, tak jako všude, je ve znamení inventur, vyplňování nesmyslných výkazů, vyúčtování dotací atd. Můžu říct, že já i můj bratr jsme v lednu strávili nespočet hodin u počítače.

Číst dál...