TJ Sokol

TJ Sokol Padochov – únor 2018

Také druhý zimní měsíc je zaměřen převážně na cvičební hodiny v sále Sokolovny. Je to náročné období zejména na vytápění budovy, neboť jak je známo byl únor obzvláště chladný.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov – leden 2018

Tak jako každým rokem vstoupili jsme od prvních dnů do pravidelného cvičení a sportovních her. Každé úterý je v Sokolovně relaxační cvičení žen, kulečník, florbal a badminton. Ve čtvrtek Klubík pro malé děti, florbal a badminton.

Číst dál...

Turistický pochod - Réna v Ivančicích

V sobotu 8.7.2017 jsme šli na celodenní výlet. Cílem byla Réna v Ivančicích, vzali jsme to ale přes Moravské Bránice kolem řeky. Z Padochova jsme jeli autobusem do Ivančic, odtud vlakem do Moravských Bránic a zpět krásnou procházkou kolem řeky do Ivančic na Rénu. Počasí bylo parné, ale náramně jsme si to užili.

Číst dál...

Členství

Česká obec sokolská (ČOS) je občanské sdružení, jehož členové se dobrovolně věnují sportům, pohybovým aktivitám a kulturní činnosti v oddílech sokolské všestrannosti.
Naše tělocvičná jednota má v současné době 181 členů. Členové Sokola se podílejí (nebo podíleli) na činnosti místní tělocvičné jednoty v Padochově.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - únor 2017

Tak jak to bývá každým rokem, počátek roku se činnost TJ soustřeďuje především do budovy Sokolovny, kde probíhá pravidelné cvičení.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - listopad 2016

5. listopadu se sešli na malé posezení hráči TJ Sokol Trafo i se svými manželkami či přítelkyněmi, aby si všichni spolu popovídali a připomněli si 35. výročí založení tohoto oddílu. Je to historicky nejdéle fungující oddíl v Padochově. 

Číst dál...