TJ Sokol

TJ Sokol Padochov - prosinec

První prosincovou akcí byla Mikulášská nadílka opět pod vedením oddílu Magi a znovu si to asi 40 dětí užilo. Po hodinových hrátkách a soutěžích přišel Mikuláš (Tomáš Černý) s andělem (Adélka Straškrábová) a obrovitým čertem (Viktor Pruša).

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - listopad

2. listopadu jsme uspořádali brannou hru Braši, v našem lese straší! Od 17:30 hod. se vydaly skupinky dětí a rodičů po vytyčené trase z Václavky, kde je přivítaly víly lesa, po okružní cestě Širokou alejí k Borovinám a prostřední cestou zpět na Václavku.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - říjen

4. října byl ukončen turnaj v kulečníku. Na prvním místě se umístil Ivan Pruša, před svým synem Viktorem. Na 3. místě byl Alois Sosnar.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - září

Počátkem měsíce září bylo dokončeno položení nové podlahy v sále Sokolovny a rekonstrukce i v přísálí. Hodnota díla je 345 556,- Kč s podporou JMK a dotací 200 000,- Kč.

Číst dál...

Osobnost nestátních neziskových organizací JMK 2019

Přinášíme fotografie našeho starosty pana Miloše Růži. Ve čtvrtek 24.10. 2019 byl na slavnostním vyhlášení výsledků letošního 5. ročníku ankety Osobnost nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje 2019. Miloši GRATULUJEME!

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - červenec, srpen

22.7. nastoupila firma Podlahářství Slezák a začali vytrhávat staré parkety v sále Sokolovny.
1.8. byla provedena demontáž a montáž starých garnýží.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov

Naše TJ spadá pod župu Jana Máchala v Brně. Máme sportovní areál s fotbalovým a nohejbalových hřištěm, sokolovnu s hospůdkou, dvě dětská hřiště. Funguje u nás několik oddílů - fotbal, florbal, nohejbal, kulečník, badminton, cvičení dětí a cvičení žen, RC Žlíbek, divadelní oddíl.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - červen, červenec

11. června jsme uspořádali celoevropskou akci Move Week. 8 pořadatelů včetně učitelek z MŠ Padochov připravilo pro děti několik her a soutěží na hřišti u Sokolovny.

Číst dál...