Přihlášení

TJ Sokol

TJ Sokol Padochov - duben 2020

Jak všichni víme, sportovní i kulturní činnost se zastavila kvůli karanténě. Nicméně pracujeme na předání funkcí výboru, inventurách a postupném plánování akcí. Sami ještě v tuto chvíli nevíme, jak vláda rozhodne, ale doufáme, že to „rozjedeme“ již v květnu.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - březen 2020

Dne 7.3. se uskutečnila v Sokolovně Valná hromada TJ Sokol Padochov, na které se sešlo 48 zletilých členů a 4 hosté, mezi kterými byli zástupci města starosta Vít Aldorf a místostarosta Ing. Svatopluk Staněk. Po zvolení komisí a zapisovatelky byl schválen program VH.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov – únor 2020

1. února jsme ve spolupráci s padochovskými hasiči a Spolkem přátel MŠ Padochov uspořádali první Rodinný ples, kterého se zúčastnilo bezmála 130 občanů včetně dětí. K příjemné atmosféře přispěl i sám kapelník „Danteso“. Ples zahájila taneční skupina DDM Oslavany předtančením, pod dohledem pana ředitele Mgr. Martina Flekala.

Číst dál...

Valná hromada TJ Sokol Padochov 2019 - zpráva o činnosti

Zpráva o činnosti TJ Sokol Padochov od poslední VH konané 9.3.2019.

Sestry a bratři, vážení hosté. Dříve než přednesu zprávu o činnosti Vás žádám o minutu ticha za zesnulé členy, kteří již opustili naše řady. Děkuji. V současné době má naše TJ 163 členů z toho 39 členů nezletilých.

Číst dál...

Padochov před 50 lety

Píše se rok 1970. Dle kroniky proběhlo sčítání lidu a domů. Počet obyvatel 754 národnost česká, (372 mužů, 386 žen), 3 slovenské a 1 německá. Počet rodinných domů 175. Vybavení bytů: 109 koupelen, 8 ústředních topení, 2 etážové, 242 vodovodních přípojek, 255 s elektřinou, elekt. sporáky 4, plynové 27, 129 chladniček, 173 televizorů, 145 vysavačů.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - leden 2020

Přivítali jsme Nový rok krásným ohňostrojem, možná už posledním. Tento měsíc se vždy vyznačuje vyplňování převážně nesmyslných dotazníků a formulářů, které by v dnešní době měli být naopak věcné a stručné. Na první letošní výborové schůzi se připravoval plán letošních akcí a změnu ve vedení výboru.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - prosinec

První prosincovou akcí byla Mikulášská nadílka opět pod vedením oddílu Magi a znovu si to asi 40 dětí užilo. Po hodinových hrátkách a soutěžích přišel Mikuláš (Tomáš Černý) s andělem (Adélka Straškrábová) a obrovitým čertem (Viktor Pruša).

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - listopad 2019

2. listopadu jsme uspořádali brannou hru Braši, v našem lese straší! Od 17:30 hod. se vydaly skupinky dětí a rodičů po vytyčené trase z Václavky, kde je přivítaly víly lesa, po okružní cestě Širokou alejí k Borovinám a prostřední cestou zpět na Václavku.

Číst dál...

TJ Sokol Padochov - říjen

4. října byl ukončen turnaj v kulečníku. Na prvním místě se umístil Ivan Pruša, před svým synem Viktorem. Na 3. místě byl Alois Sosnar.

Číst dál...