PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

Rekapitulace po 4 kolech D ligy AFL – 2016/17

Na úvod sezóny jsme odehráli celkem 3 zápasy. Soupiska byla kvůli mnoha absencím jen 7 hráčů + brankář. 1. kolo jsme odehráli v sestavě: Priehoda T. (golman) – Adam L., Adam D., Hrbek L., Votava O., Fojta J., Galda J., Jelínek J. Teď už k samotným zápasům.

První zápas v nové sezóně jsme odehráli s nováčkem ligy týmem Ham Axe.  Tento zápas bylo opravdu vidět, že je to první ligové střetnutí, dělali jsme mnoho chyb, soupeř toho dokázal využít. Výsledek: Fbc Sokol Padochov – Ham Axe  (0:5, 2:3) 2:8, body (G+A) – Jelínek J. (1+0), Adam D. (1+0), Hrbek L. (0+1).

Druhý zápas jsme odehráli s týmem FBK Predators Kunštát (pozn. vítěz D ligy ze sezóny 2014/15), s tímto týmem byl zápas velmi vyrovnaný, avšak po půlce jsme prohrávali 1:3. V druhé půli jsme góly stříleli pouze my a otočili zápas v náš prospěch – výhra 4:3. Body – Galda J. (2+0), Hrbek L. (1+0), Jelínek J. (1+0), Fojta J. (0+1), Votava O. (0+1).

Ve třetím zápase prvního ligového kola jsme se utkali se známým týmem – Retardi (opravdu je to jejich název). V tomto zápase jsme byli herně lepší a vyvíjeli soustavný tlak, drželi jsme stále vedení, nakonec zápas skončil výhrou 3:2 a ziskem 3 bodů. Body – Galda J. (1+0), Jelínek J. (1+0), Adam D. (1+0), Fojta J. (0+1).

V prvním kole jsme tedy získali 6 bodů z 9 možných a drželi umístění na děleném 1 – 8. místě (8 týmů mělo 6 bodů).

V sobotu 24. září jsme odehráli 2. kolo D ligy AFL. Celkově jsme odehráli 3 zápasy.  Naše sestava: Hrabina D. (golman) – Adam L., Čermák M., Votava O., Doležal P., Galda J., Šindler J., Vontroba L.

V prvním zápase jsme se utkali s týmem Orel Ochoz a podlehli jasně 0:5. Musíme uznat, že soupeř byl lepší, ale nám se bohužel nepodařilo vstřelit ani jeden gól a s tím se vyhrát opravdu nedá.

Střelecká neschopnost pokračovala i v druhém zápase ve kterém jsme se potkali se známým týmem TJ Spartak Velká Bíteš, kterého jsme v přípravě porazili o gól, bohužel liga vypadala jinak a mizérie pokračovala dále - prohra 0:6. Šance na gól byly ale ...!

Poslední zápas jsme se utkali s neznámým týmem FBK Traktoři, po půlce jsme prohrávali už opět 0:2, mohlo to být i více, náš gólman nás ovšem podržel. Na začátku druhé půlky jsme rychle srovnali a prolomili konečně střeleckou neschopnost, bohužel soupeř přidal další tři góly (z toho 2 góly z přesilovky). Do konce zbývalo 1,5 minuty, stav byl 2:5, rozhodli jsme hrát power-play, odvolali jsme gólmana a podařilo se nám senzačně vyrovnat zápas. Zbývalo pouze 14 vteřin a udeřili jsme po čtvrté během 1,5 minuty a obrátili zápas v náš prospěch - 6:5. Body -  Čermák (3+0),  Galda (1+2),  Šindler (1+1), Vontroba (1+0). 

Po šesti odehraných zápasech máme 9 bodů a držíme 6. místo D ligy (z 14 týmů) viz. tabulka na www.afl.cz

Z tohoto kola jsme si odvezli pouhé 3 body, bohužel tyto výsledky byly způsobeny také absencí 4 hráčů základní sestavy. 

 

A konečně v sobotu 8. října jsme odehráli 3. kolo D ligy – 2 zápasy.

Soupeři: Lev Blažovice, Košér (v minulé sezóně – Málo Team).

Toto kolo jsme odehráli v následující sestavě: Hrabina D. (golman) – Adam D., Adam L., Votava O., Šabata P., Čermák M., Fojta J., Bula O.

V prvním zápase jsme šli do vedení ve 12. minutě první půlky, ovšem po konci byl stav 1:2. V druhé půlce jsme srovnali skóre, soupeř ovšem vstřelil neregulérní gól, rozhodčí ho bohužel uznal, tento moment nás hodně rozhodil a soupeř vstřelil další 2 góly, za stavu 2:5 jsme snížili až na rozdíl jediného gólu, bohužel se nám už vyrovnat nepodařilo. 

Fbc Sokol Padochov - Lev Blažovice (1:2, 3:3) 4:5. Body -  Fojta (2+0), Čermák (1+1), Šabata (1+0.), Adam L. (0+1), Bula (0+1), Hrabina (0+1).

Druhý zápas jsme odehráli v dobrém tempu, díky naší přesilovce jsme šli do vedení 1:0, v zápase jsme byli herně lepší a měli soustavný tlak, přidali jsme ještě 2 góly, ikdyž jich mohlo být vice. Náš gólman předvedl výborné zákroky, kterými přispěl k udržení nuly. 

Fbc Sokol Padochov - Košér (0:0, 3:0) 3:0. Body – Čermák (1+1), Šabata (1+0), Fojta (0+2), Adam D. (1+0). 

Z 3. kola si tedy odvážíme 3 body, skóre: 7:5. Po 3. kole držíme dělené 8-9. místo s celkově 12 body. Tabulka je velmi vyrovnaná, ztrácíme pouhé 4 body na 2. místo, jak můžete vidět níže pod článkem.

V sobotu 5. listopadu jsme odehráli 4. kolo D ligy. V tomto kole jsme odehráli 3 zápasy. Soupeři: Mickeys Team, Fbc Snakes Brno 2016, Koblížci Žarošice. Konečně jsme se dočkali a na ligu přijeli v plné sestavě: Priehoda T., Hrabina D. (gólmani), obrana (Adam L., Adam D., Fojta J., Votava O.), útok (Čermák M., Jelínek J., Hrbek L., Galda J., Odehnal A., Šabata P.).

V prvním zápase jsme se potkali už s dobře známým týmem – Mickey´s Team. V tomto zápase nastoupil do brány Priehoda T. Hra byla ze začátku velmi opatrná z obou stran, soupeři se podařilo však vstřelit branku jako prvnímu a my museli hrát. Po půlce byl stav 1:1. V druhé půli se nám podařilo vstřelit další 3 góly a zvítězit 4:1, zápas byl také ovlivněn vyloučením tří našich hráčů, ale v oslabení jsme nedostali ani jeden gól díky velmi dobré obranné hře a díky skvělým zákrokům našeho gólmana. Zápas tedy skončil 4:1 v náš prospěch a brali jsme 3 body. Body (G+A) – Fojta J. (1+2), Votava O. (1+0), Čermák M. (1+0), Odehnal A. (1+0).

V druhém zápase nastoupil do brány náš druhý gólman – Hrabina D. Soupeř FbC Snakes Brno 2016 drží poslední pozici v naší lize. Na začátku zápasu jsme rychle vedli 4:1, ale soupeř dokázal vyrovnat na 5:5 a my museli začít konečně hrát, v druhé půli už jsme jasně drželi otěže zápasu a nakonec se skóre zastavilo na čísle 14:5. Další výhra, další 3 body.  V tomto zápase se blýskl hattrickem Jelínek J. Body (G+A): Jelínek J. (3+1), Čermák M. (2+3), Hrbek L. (2+1),  Odehnal A. (2+0),  Adam D. (1+1), Votava O. (1+1),  Adam L. (0+1), Galda J. (0+1),  Fojta J. (2+0).

V posledním zápase jsme změřili síly se známým týmem – Koblížci Žarošice, ihned od začátku jsme tento zápas jasně kontrolovali a po půlce vedli 2:0. Do konce zápasu jsme přidali dalších 6 gólů a jasně vyhráli 8:0. V tomto zápase nastoupil opět do brány Priehoda T. V tomto zápase si připsali 3 góly nebo-li hattrick – Čermák M. a Galda J. Body (G+A): Čermák M. (3+0), Galda J. (3+0), Fojta J. (1+2), Adam D. (1+1), Jelínek J. (0+2), Hrbek L. (0+1), Adam L. (0+1).

 

Takže 4. kolo bylo pro nás bodově 100%, bereme 9 bodů za 3 výhry při skóre 27:6. Po tomto kole držíme 5. místo s 21 body při skóre 48:40. Ztrácíme však pouze bod na 2. místo. Toto úspěšné kolo znamenalo pro nás také posun tabulkou ligy D z 9. na 5. místo. (viz. tabulka níže)

 

 

  

 

za Fbc Sokol Padochov                                                                                          /Lukáš Adam/

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME