PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

Florbal 5. kolo

5. kolo AFL aneb půlka sezóny za námi

Po vydařeném 4. kole, kde jsme brali všechny body za 3 výhry, jsme si v sobotu 14. 11 zahráli 5. kolo AFL. V tento den jsme hráli pouze 2 zápasy a to s týmy FBK Divočáci Rousínov a Gumídci. K oběma zápasům jsme nastoupili v sestavě: Priehoda T., Urban D.(golman) – Adam D., Adam L., Votava O., Hrbek L. – obrana a v útoku s Galda – Schwarz a Jelínek – Čermák. Do druhého zápasu nastoupil náš druhý golman Urban D.

Zápas s týmem z Rousínova (8. místo s 13 body) byl dost vyrovnaný po půlce jsme vedli 2:1 asi pět minut před koncem byl stav vyrovnaný 3:3, díky 2 gólům Honzy Jelínka, které vstřelil během 2 minut, jsme si došli pro 3 body. Konečný výsledek: 5:3 (3x Jelínek, 2x Čermák).

Druhý zápas s Gumídci, (opravdu se tak jmenují) (9. místo s 13 body) jsme rozehráli opravdu dost dobře, po 3 minutách už jsme vedli 3:0. I díky tomu, že soupeř trefil celkem 4 tyčky jsme vedli po první půlce 5:0, v druhé půlce následovalo oslabení, v kterém jsme ovšem taky vstřelili gól a ke konci zápasu přesilovka za faul na našeho hráče, která také skončila brankou v síti soupeře. Po konečném hvizdu svítil na světelné tabuli stav 12:0. Znamená to pro nás zatím největší výhru v AFL. Co se týče gólů hattrick si připsali Jelínek a Galda, 2x skórovali Schwarz a Čermák a po jednom gólu vstřelili Votava, Hrbek.

Takže si z 5. kola odvážíme 6 bodů se skóre (17:3) a držíme slušné 4. místo po podzimní části

Sestavil Lukáš Adam -2015

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME