PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

Florbalový turnaj v Zastávce

V sobotu 14. února jsme se zúčastnili florbalového turnaje v nedaleké Zastávce u Brna. Celkově bylo na turnaji 16 týmů, rozdělené do 4 skupin po 4 týmech. Systém turnaje blíže na www.florbalcup.cz .

Na turnaji jsme hráli ve složení: Tomáš Priehoda(golman) – Lukáš Adam, Daniel Adam, Martin Čermák, Jaroslav Galda, Lukáš Hrbek a Zdeněk Juříček.

Byli jsme rozlosováni do skupiny A, kde jsme se hráli postupně s týmy Dragons Brno, Gold Boys Rosice a Jager team Ivančice.

Výsledky:
Padochov 1:1 Dragons Brno(G: Galda).
Zápas, ve kterém jsme byli lepším týmem, ale díky naší střelecké neschopnosti a zákrokům soupeřova golmana jsme si pouze rozdělili body.

Padochov 0:0 Jager team Ivančice.
Opatrný zápas z obou dvou stran, šance zhruba 60% - 40% v náš prospěch, bohužel pouze bod

Padochov 1:1 Gold boys rosice(G: Čermák)
Zápas, kde jsme se ujali vedení po krátké době, hráli vyrovnaně, ale bohužel soupeř střelou z otočky vyrovnal, tak opět bod.

Díky horšímu skóre jsme postupovali do baráže z 3. místa, 3 body(2:2), v baráži jsme narazili na 2. tým ze skupiny B, který jsme porazili jednoznačně 5:0 (G: 2x Čermák, 2x Galda, Hrbek) a náš golman vychytal  druhou nulu. Takže jsme postoupili do čtvrtfinále a v něm narazili na vítěze skupiny D – FBC Zastávka (ve skupině 3 výhry). Díky skvělému výkonu celého týmu jsme čtvrtfinále vyhráli, pomohl nám také gól, který jsme vstřelili při vlastním oslabení. A tak jsme se dostali už mezi nejlepší 4 týmy turnaje a další nula na kontě našeho brankáře.

Čtvrtfinále:
Padochov 3:0 FBC Zastávka(2x Čermák, Juříček)

Semifinále jsme odehráli proti týmu Gladiators Znojmo, snažili jsme se hrát naši hru, ale prohrávali jsme po chvíli 1:0, po nešťastném odrazu jsme prohrávali už 2:0, nakonec zápas skončil 5:0, díky tomu, že jsme neproměnili naše některé šance a také díky herně lepšímu soupeři.

Semifinále:
Padochov 0:5 Gladiators Znojmo

Po semifinále následoval ihned zápas o 3. místo, kde jsme hráli s týmem Dragons Brno, s kterým jsme se potkali už ve skupině, po dobře odvedené práci jsme vyhráli 3:1(G: Adam L., Galda, Čermák) a brali jsme 3. místo.

O 3. Místo: Padochov 3:1 Dragons Brno

Odvezli jsme si nádherný pohár, medaile a věcné ceny,  třešničkou na dortu bylo ocenění získání nejlepšího střelce turnaje – Martin Čermák a 2. nejlepšího gólmana turnaje – Tomáš Priehoda.

Za Fbc Sokol Padochov – Lukáš Adam

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME