PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Florbal 5. kolo

5. kolo AFL aneb půlka sezóny za námi

Po vydařeném 4. kole, kde jsme brali všechny body za 3 výhry, jsme si v sobotu 14. 11 zahráli 5. kolo AFL. V tento den jsme hráli pouze 2 zápasy a to s týmy FBK Divočáci Rousínov a Gumídci. K oběma zápasům jsme nastoupili v sestavě: Priehoda T., Urban D.(golman) – Adam D., Adam L., Votava O., Hrbek L. – obrana a v útoku s Galda – Schwarz a Jelínek – Čermák. Do druhého zápasu nastoupil náš druhý golman Urban D.

Zápas s týmem z Rousínova (8. místo s 13 body) byl dost vyrovnaný po půlce jsme vedli 2:1 asi pět minut před koncem byl stav vyrovnaný 3:3, díky 2 gólům Honzy Jelínka, které vstřelil během 2 minut, jsme si došli pro 3 body. Konečný výsledek: 5:3 (3x Jelínek, 2x Čermák).

Druhý zápas s Gumídci, (opravdu se tak jmenují) (9. místo s 13 body) jsme rozehráli opravdu dost dobře, po 3 minutách už jsme vedli 3:0. I díky tomu, že soupeř trefil celkem 4 tyčky jsme vedli po první půlce 5:0, v druhé půlce následovalo oslabení, v kterém jsme ovšem taky vstřelili gól a ke konci zápasu přesilovka za faul na našeho hráče, která také skončila brankou v síti soupeře. Po konečném hvizdu svítil na světelné tabuli stav 12:0. Znamená to pro nás zatím největší výhru v AFL. Co se týče gólů hattrick si připsali Jelínek a Galda, 2x skórovali Schwarz a Čermák a po jednom gólu vstřelili Votava, Hrbek.

Takže si z 5. kola odvážíme 6 bodů se skóre (17:3) a držíme slušné 4. místo po podzimní části