PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Previous Next

Padochovský Strašidelný les letos překonal všechny meze očekávání!
Heroický výkon skupiny s jádrem  - oddílem Magi. Bezesporu rekord pořadatelů i účastníků.
Všichni se výborně bavili a zodpovědně báli - účastníci strašidel a pořadatelé o výsledek :)

Můžete se podívat na fotografie.

Statistika:
první návštěvníci na 0-tém stanovišti - 16:30, poslední 19:45
počet návštěvníků: 388 dětí, 385 dospělých = 773 celkem + psi a kočárky
počet strašidelných stanovišť: 13 + 0-té + 1 mobilní + strašidelný start a cíl = celkem 17
počet strašidel celkem 37, na stanovištích v lese 32
technická a jiná podpora: 4+  městská policie  (+ 2 čtyřkolky + 2 přívěsy),
počet zaklínadel v Knize magie: 169

Děkujeme p. Holáńovi za poskytnutí louky na parkoviště a sousedům a jejich psím kamarádům za shovívavost k obsazení Padochova a lesa.

Jménem T.J. Sokol Padochov: Anna Peterková, starostka

Previous Next

Ve středu 28.9. 2022 oddíl NOHEJBALU oslavil výročí 30 LET ZALOŽENÍ. Pánové si připomněli začátky svého působení, zahráli turnaj a pak náležitě výročí oslavili. Počasí jim přálo a tak mohli posedět do večerních hodin. O tom, jak oslava probíhala se můžete podívat na fotografiích z turnaje.

V sobotu 17.9. 2022 jsme se sešli v naší sokolovně, abychom oslavili 160 let založení České obce sokolské. Na podium se vystřídali oddíly, zatancovali nám malý hodovníci, prohlédli jsme si fotografie a historické dokumenty, videa z našich akcí. Jak jsme se setkali s našimi sousedy, kamarádi a sokoli se můžete podívat na našich fotografiích.

V sobotu 3.9. 2022 uspořádal oddíl RC Žlíbek brigádu na své autodráze ve Žlíbku. Vysekali trávu, upravili terén a "zazimovali" tak svoje letní ježdění. Nyní budou jezdit uvnitř v sokolovně na kobercích. Pro veřejnost bude možnost se na jejich jízdy přijít podívat. Sledujte náš web. A nyní fotografie z brigády.

Previous Next

Dětem se blížil poslední den prázdnin a tak náš oddíl Maggi uspořádal na sokolském hřišti akci "Zazvonil zvonec a prázdnin je konec", která se konala v pátek 27.8. 2022. Děti měly možnost si zasoutěžit v různých disciplínách u pohádkových postaviček. Setkaly se s pavoučí dámou, obrem, vodnicí, čertíky, loupežníky a ježibabou, kosmickou dámou a trpaslíkem. Na konci cesty si mohly u společného ohně opéct buřtík. A jak to na našem hřišti vypadalo a jaké disciplíny děti plnily, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Previous Next

Sokol je o sportu a my ke sportu vedeme hlavně děti a dorost. A tak jsme uspořádali "Sportovní sokolskou sobotu", která se konala 11.6.2022.
Tato sobota byla původně určena pro tradiční charitativní Běh naděje, ale protože se celostáttně tato akce nekonala, rozhodli jsme se, že dětem připravíme sportovní dopoledne s různými disciplínami. Děti si zkusily běh, skok, hod, chůzi na chůdách, chytání ryb, pozornost při protahování papírové dráhy, skákání v pytli. Děti si zasoutěžily a pak si opekly buřtík. Jako bonus k nám přijel žonglér a kouzelník a připravil pro nás všechny úžasnou show. A pokud jste na akci byli, podívejte se, zda nejste na našich fotkách.

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME