PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

Tatínci a kluci, zveme vás na ukázku RC modelů autíček k nám na sokolovnu. Vemte si s sebou přezůvky a přijďte se podívat na oddíl RC Žlíbek, který vám ukáže různé manévry a jízdy.

Je nám to velice líto, ale oba sokolské plesy a také rodinný ples se letos konat nebudou. Důvodem jsou vládní nařízení, které nám sdělují, že při tanci je povinnost nosit roušku.

Děkujeme za pochopení a za vaši přízeň.

 

Děkujeme všem, kteří v neděli 21.11. v 15 h přišli do naší milované sokolovny a pomohli nám s úklidem - proběhl totiž tzv. SANITÁRNÍ DEN.
Při úklidu se umývala okna, topení, obložení, WC, vestibul, všechny podlahy. Sokolovna je jak ze škatulky, a to díky vám, kteří nám pomohli, zejména ženám z oddílu "Cvičení na míči". Chlapům děkujeme za rozvěsení závěsů a záclon, pořídili jsme i nové garniže, aby manipulace ve výškách byla snadnější. Všechny záclony a závěsy byly řádně vyprány a vyžehleny. Bohužel díky nemocnosti nás bylo jen 8 a zabralo nám to 5 h intenzivní práce. Vašeho času si vážíme a z celého srdce DĚKUJEME.

Vážení příznivci a cvičenci naší jednoty.

Je naší povinností Vás informovat, že od 15. 11. 2021 jsme nuceni navýšit oddílové příspěvky o 10,- kč. Oddílový příspěvek (za cvičení) - pro členy se zvyšuje z 20 Kč na 30 Kč a pro nečleny ze 40 Kč na 50 kč.
Děkujeme za pochopení!

Vážení rodiče našich nejmenších a dorostenci!

Chceme poděkovat malým sokolíkům a drostencům za členství v naší tělocvičné jednotě Sokol Padochov!

V rámci projektu s cílem podpořit zdravý pohyb dětí jsme se zapojili do soutěže s Penny pod názvem „Hýbeme se hezky česky“. Díky hlasování našich členů i nečlenů, jsme vybojovali krásné 2. místo. Nejenže jsme získali finanční podporu ve výši 5000,- Kč pro naši jednotu, kterou využijeme v našich oddílech, ale i zdravé potraviny pro naše malé sportovce.

Previous Next

Zveme Vás na krásnou akci pro děti. Vezměte si lampionky, baterky, blikátka a přijďte v sobotu 13.11. v 18h k mateřské školce v Padochově. Projdeme se vesničkou a užijeme si krásný světýlkový pochod.

Těšíme se na setkání!

Zveme vás všechny, kdo se nebojíte, na náš tradiční strašidelný les, tentokráte pod názvem LES PŘÍZRAKŮ. V sobotu 6. listopadu od 17h bude připravena strašidelná stezka pro všechny odvážlivce. Začátek trasy je na Václavce, končit se bude také tam. Bude pro vás připraveno několik stanovišť, na konci cesty dostanou děti odměnu. Vstup je na vlastní nebezpečí :). Kdo budete chtít, budeme rádi za příspěvek, který využijeme na odměny pro děti.

Těšime se na vás! GRRRR

Previous Next

K památnému dni sokolstva pořádáme v sobotu 9.10. 2021 od 16h DRAKIÁDU, která se bude konat pouze za pěkného počasí na poli nad sokolovnou. Přijďte s draky vyrobenými či zakoupenými a užijte si krásné odpoledne plné radosti a podzimních radovánek.

Pro děti chystáme malé překvapení, které si vezmou domů.

Previous Next

Rádi bychom vás tímto pozvali na tradiční Rozmarýnové Hody, které se uskuteční v sobotu 14.8. 2021 od 17h u nás na hřišti u sokolovny. K tanci a poslechu hraje VENKOVANKA. Stárci pilně připravují a chystají se na největší událost v roce. Přijďte je podpořit a podívat se na vystoupení malých hodovníků. Děti nacvičily pásmo lidových tanečků.

Těšíme se na vás.

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME