Přihlášení

První pinec

Pinec 3.4.2010. A opět proběhla skvěle fungující spolupráce Sokol + Šála tým a turnaj jednotlivců, který proběhl počátkem dubna v sále Sokolovny. Tentokrát se sešlo 26 hráčů a hráček z Padochova, Oslavan, Ivančic, Řeznovic, Moravského Krumlova, Brna a Prahy.

Hrálo se ve čtyřech skupinách na dva vítězné sety. Tentokráte se do soutěže přihlásili i dva "profíci" a to se některým nelíbilo a není se čemu divit. Vždyť my všichni jsme neregistrovaní hráči a hrajeme pouze pro zábavu a potěšení a ne, aby jsme sbírali pouze míčky ze země. Příště musím pozvánku formulovat lépe.

 

Po tradiční úvodní hymně "Dopadlo to výborně" se přešlo k rozdílení cen. Na prvním místě "profík" z Mor. Krumlova Tomáš Makovický, druhý Aleš Novák z Ivančic a na třetím místě náš borec Vláďa Ryška. V první desítce se umístili ještě naši hráči Jirka Straškrába a Olin Lebka. Z Padochova hrálo 10 hráčů a to i mladí, což je potěšitelné. Další fotky uvidíte v albu. Na závěr si Vás dovoluji pozvat na tradiční čarodějnici, kde budou od 19:00 hod. hrát Pumpaři. Májové posezení bude 1.5. v 15:00 hod pod názvem "Starý desky jsou hezký". 8. května vyrážíme ve 13:00 hod. ze Sokolovny na Pochod osvobození. Ve dnech 14. -16.5. proběhne další ročník Trampské noty. 30.5. uspořádáme MDD.

Pěkné dny přeje M. Růža - duben 2010.