Přihlášení

Družstvo Kalamita je první !!!

Jsem velmi rád, že se s vámi můžu podělit o výtečnou zprávu. Tři roky od svého založení získává padochovské družstvo malé kopané Kalamita 1. místo v okresním přeboru! Na své cestě zvládli udolat všechny protivníky a výborným, soustředěným a občas i trochu šťastným výkonem se dostali až na vrchol. Je to skvělá vizitka naší malé kopané a právem jim patří naše díky.

V posledním ligovém kole si družstvo TJ Sokol Padochov Kalamita poradilo s MSC Jablíčkem Ivančice výhrou 7:4. Tím si zajistili konečné 1. místo. A nezůstalo jen u něj. Nejlepším střelcem soutěže byl vyhlášen náš kanonýr Martin Ján se 49 brankami. Sestava týmu: Martin Ján, Michal Ondrák, Pavel Ševčík, Petr Bureš, Jan Černý, Tomáš Doležal, Dalibor Křeček, Pavel Horinek a Adolf Koudelka.

Na snímcích vidíte získané trofeje a nejlepšího střelce. Skupinové foto je s posledního kola a z pondělka 28.6.2010 kdy si chlapci přivezli pohár. V konečné tabulce za sezónu 2009 - 2010 získala Kalamita na prvním místě 62 bodů a skóre 118 : 59. Porazili tak druhé mužstvo United Ivančice o 6 bodů. Naše druhé družstvo Trafo skončilo na 8. místě s 26 body a skórem 60:87. Jak bude vypadat soutěž v nové sezóně se ještě neví. Chystají se změny, tak uvidíme. V každém případě ještě jednou gratulace !!! Jak proběhla "pařba" si můžete prohlédnout.

Zdraví M. Růža