PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

vám informace z naší činnosti. V průběhu března jsme udělali spoustu práce - pokračujeme v úpravách zázemí sokolovny - jeviště, galerie, archiv. Natíráme a opravujeme herní prvky, chystáme rozšíření pohybových  aktivit pro děti, jsme připraveni otevřít sokolovnu pro cvičení, jakmile to opatření dovolí.

Přejeme všem Zdravý nový rok!  Mottem Sokola je “ Radost z pohybu,  radost ze života” věříme, že to bude platit pro nás všechny i v roce 2021.
My jsme se s novým rokem 2021 nemohli přivítat tradičně na silvestrovském posezení v sokolovně  písní  "Morava krásná zem.......", jelikož nám to současná situace nedovolila. Oslavili jsme jeho příchod každý po svém.

Na úvod bych Vám vážení čtenáři i Vašim rodinám chtěl popřát jménem svým a jménem výboru TJ Sokol Padochov pevné zdraví, lásku, štěstí a optimismus v novém roce 2021.

Previous Next

Vážení a milí Sokoli, sokolíci a všichni příznivci naší tělocvičné organizace v Padochově.

Rok 2020 jsme přivítali s nadšením i očekáváním. Sokolské plesy v Padochově jsou prvními, velmi oblíbenými společenskými událostmi v roce. Premiéru měl Rodinný ples.  Proč rodinný, protože si zde zatančily děti s rodiči i prarodiči . Myšlenka se setkala s velkým ohlasem všech věkových kategorií a rozhodně ples chceme opakovat. Valná hromada v měsíci březnu zvolila nové vedení Tj Sokol Padochov neboť dlouholetý starosta bratr Miloš Růža, podal rezignaci ze zdravotních důvodů. Za starostku byla zvolena  sestra Ing. Anna Peterková, jednatelkou se stala sestra Hana Janderková a místostarostkou sestra Marie Chaloupková.

Tento článek vyjde ve Zpravodaji OKNO v listopadu 2020, článek zpracovala Hana Janderková a pojednává o tom, co se odehrálo na "sokolské" půdě. Přejeme příjemné počtení.

Díky Hance Janderkové, jednatelce TJ Sokol Padochov, se děti v MŠ Oslavany, na Havířské a v Padochově zapojily do sokolského projektu "Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, kde se děti učí vnímat pohyb jako přirozenou součást svého života, a to díky kladné motivaci neboť je při všech aktivitách provází postavičky zvířátek - opička, ježek, beruška, veverka a kobylka.

Kalendář akcí

září 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Hledat

Přihlášení

Free Joomla templates by L.THEME