Přihlášení

TJ Sokol Padochov - duben 2020

Jak všichni víme, sportovní i kulturní činnost se zastavila kvůli karanténě. Nicméně pracujeme na předání funkcí výboru, inventurách a postupném plánování akcí. Sami ještě v tuto chvíli nevíme, jak vláda rozhodne, ale doufáme, že to „rozjedeme“ již v květnu.

Bohužel jsme museli zrušit Běh naděje, Dětský maškarní ples, turnaje, čarodějnice, Májové posezení, Pochod osvobození a jednáme o posunutí Trampské noty. Jaké akce se pořádali v loňském roce si můžete přečíst ve Zprávě o činnosti přednesené na VH.

Valná hromada TJ Sokol Padochov 2019 - zpráva o činnosti

Upozornění !
Výbor TJ Sokol Padochov upozorňuje rodiče dětí, které navštěvují areál TJ jak na autodráze ve Žlíbku, tak i na Sokolovně, aby vysvětlili svým dětem, že úmyslné poškozování majetku je trestné a budeme muset přistoupit k vymáhání vzniklých škod. V posledním měsíci došlo k poškození houpaček zapalovačem na částech z umělé hmoty, poškození domečku pro děti, sprejerství a dokonce k poškozování střešní krytiny. Údržba těchto areálů je finančně náročná, je veřejně přístupná všem obyvatelům a neradi bychom řešili tyto nezákonné akce přes policii či soudy. Děkujeme za pochopení.