Přihlášení

TJ Sokol Padochov - leden 2020

Přivítali jsme Nový rok krásným ohňostrojem, možná už posledním. Tento měsíc se vždy vyznačuje vyplňování převážně nesmyslných dotazníků a formulářů, které by v dnešní době měli být naopak věcné a stručné. Na první letošní výborové schůzi se připravoval plán letošních akcí a změnu ve vedení výboru.

7.1. bylo zahájeno první cvičení žen, dětí s rodiči a zimní příprava nových mladých padochovských hasičů. Začali též kulečnikáři, nohejbalisté, florbal a 12. ledna bylo první jezdění elektrických autíček na uměle vytvořené dráze v Sokolovně.


18. ledna jsme se sešli společně s Pumpaři na dvouhodinové videoprojekci, kde jsme se podívali na sestřih Mirka Nováčka o vzniku této skupiny a zavzpomínali na zemřelého kamaráda Mirka „Stříbrňáka“ Řezáče, kterému jsme vdali hold potleskem ve stoje všech přítomných.

25.1. jsme uspořádali I. Sokolský ples. K tanci a poslechu hrál „Danteso“. Opět skvělá zábava s téměř vyprodaným sálem. Bylo prodáno 100 lístků. Tentokráte nás přišla zkontrolovat zástupkyně z OSA, ale nenašla žádné chyby.

Sestavil M. Růža – únor 2020