Hlavní stránka

Okresní přebor Brno - venkov 2017/2018 - 1. a 2. kolo

Výsledky okresního přeboru 1. a 2. kola.

Turnaj SO 9. 9. 2017  Padochov (poř. TJ Sokol Trafo Padochov)

TJ Sokol Trafo Padochov - MSC Jablíčko Letkovice          2:2 (0:1)
Branky: Černý Vojtěch, Juříček Ondřej - Kratochvíl Radomír, Cirók Josef

Remos Oslavany - MSC Jablíčko Letkovice                        8:3 (7:1)
Branky: Koudelný Vojtěch"B" 3, Franěk Lukáš"B" 2, Gruna Martin"B", Benhart Ladislav"B", Dočkal Vladimír"B" - Kratochvíl Radomír 2, Cirók Josef

Remos OslavanyOrli Rakšice-Moravský Kr                     3:8 (1:4)
Branky: Gruna Martin"B", Franěk Lukáš"B", Koudelný Vojtěch"B" - Brveník Jan 3, Hašek Luboš 2, Jursa Jan 2, Svoboda Jan

TJ Sokol Trafo Padochov - Orli Rakšice-Moravský Kr       4:9 (1:3)
Branky: Galda Jaroslav 3, Schwarz Karel - Brveník Jan 3, Hašek Luboš 2, Bogner Michal 2, Záviška Zdeněk, Jursa Jan

 

Turnaj SO 23. 9. 2017  Padochov (poř. TJ Sokol Trafo Padochov)

TJ Sokol Trafo Padochov - SK Veselka                   1:7 (1:3)
Branky: Hrbek Lukáš - Dvořáček David 4, Dvořáček Jaroslav, Sedláček Radek, Sedláček Dalibor

Remos Oslavany - SK Veselka                                 3:8 (1:4)
Branky:Gruna Martin"B", Dočkal Vladimír"B", Koudelný Vojtěch"B" - Dvořáček David 4, Sedláček Dalibor 2, Dvořáček Jaroslav, Sedláček Radek

TJ Sokol Trafo Padochov - Remos Oslavany        0:7 (0:3)
Branky: Gruna Martin"B" 4, Skopal Pavel"B", Šabata Tomáš"B", Koudelný Vojtěch"B"

 

TABULKA 1. a 2. KOLO SEZONY 2017/2018:

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. SK Veselka 2 2 0 0 15: 4 6   ( 6)
2. Orli Rakšice-Moravský Kr 2 2 0 0 17: 7 6   ( 6)
3. Remos Oslavany 4 2 0 2 21: 19 6   ( -3)
4. MSC Jablíčko Letkovice 2 0 1 1 5: 10 1   ( 1)
5. TJ Sokol Trafo Padochov 4 0 1 3 7: 25 1   (-11)

  

TABULKA STŘELCŮ:
1) Dvořáček David /SK Veselka/ - 8 branek
2) Gruna Martin"B"  /Remos Oslavany/ - 7 branek
3) Brveník Jan /Orli Rakšice-Moravský Kr/ - 6 branek
5) Galda Jaroslav /TJ Sokol Trafo Padochov/ - 3 branky

TABULKA STŘELCŮ TRAFA PADOCHOV:
1) Galda Jaroslav – 3x
2- 5) Černý Vojtěch, Hrbek Lukáš, Juříček Ondřej, Schwarz Karel – 1x