Přihlášení

Dobří rodáci se hlásí!!!

Člověka opravdu potěší, když se na tyto stránky podívají padochovští rodáci, kteří jsou navíc úspěšní v tom, v co dělají. Někteří - zejména ti sportující, pak svoji činnost úspěšně přenášejí i dál na děti či případně vnuky a to pak množství úspěchů roste. Jsme pak dvojnásob rádi, pokud nezapomenou na vesnici, odkud pocházejí a podělí se o svoje úspěchy i s námi. Po dlouhé době se tak k nám dostali zprávy o dalších z nich.

Mezi ně patří i Ivan Machulka, který dodnes napomáhá synovi a vnukům při organizování cyklistických krosových závodech. Celá tato úspěšná rodina bydlí dnes ve Vsetíně. Na prvních snímcích je Ivan a jeho syn.

  

Na dalších snímcích vidíme vnučku Báru krátce po startu Českého poháru ve Valašském Meziříčí, kde se na trati usmívá na svého trenéra a otce v jedné osobě, a potom svým soupeřkám "nadělila" 5 minut. Letos již vyhrála ve svých 15 letech Český pohár v Teplicích a dva závody ve Slovenském poháru. Na druhém snímku je již v cíli (uprostřed) s usmívajícím dědečkem.

  

Na třetím snímku je vnuk Kamil při výjezdu k horní stanici sjezdovky. Tihle mladí sportovci totiž na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků zvládnou vyšlapat sjezdovku bez vleku a  ještě na čas. I on se drží v popředí své věkové kategorie. Tentokrát se umístil na ČP v konkurenci 60 juniorů na 22 místě.

 

Co zbývá dodat. Přejeme všem pevné zdraví, hodně úspěchů a elánu do dalších závodů. Věřím, že každý z Padochova Vám bude držet palce.

M. Růža - květen 2010.