Přihlášení

Aktuality / Pozvánky

Výsledky kulečníkového turnaje (26. turnaj)

Kulečníkový oddíl společně s TJ Sokol Padochov gratulují vítězi. Tímto děkujeme oddílu Kulečník za uspořádání turnaje navzdory komplikacím způsobené koronavirem a za shovívavost při hlučném nácviku dětí na hody z důvodu deštivého počasí.

Číst dál...

Letní noc s Dantesem

Na začátku prázdnin (3.7.) vás zveme na již tradiční Taneční zábavu pod kaštany, hrát bude náš oblíbený Danteso.

Číst dál...

Letní kino pod kaštany

Zveme vás v letních měsících do letního kina, začátky představení budou upřesněny. V červenci (18.7.) budeme hrát komedii Chlap na střídačku a v srpnu (29.8.) Případ mrtvého nebožtíka. Vstup je ZDARMA.

Číst dál...

Noc sokoloven v Padochově

Zveme všechny děti a rodiče Maškarní karneval spojenou s akcí Noc sokoloven. Přijďte si zatancovat, zasoutěžit, vyhrát zajímavé ceny. Večer si opečeme buřtík.

Číst dál...

Jarní úklid sokolovny

Děkujeme malým padochovským hasičům a jejich vedoucím za pomoc při jarním úklidu sokolovny. Vyhrabali stráň nad hřištěm a vzadu za sokolovnou. Udělali obrovský kus práce!

Číst dál...

Členské příspěvky - nové informace - dotace na známky

Tímto Vás informujeme, že TJ Sokol Padochov od roku 2020 ruší dotace na známky. Cena známky je tedy 500,- Kč/rok/osoba, děti a mládež 200,- Kč/rok/dítě - letošní rok budou mít děti známky zdarma. Zvýhodnění úhrad za cvičení (20,- Kč člen / 40,- Kč nečlen) a za pronájem sokolovny pro členy, zůstává!

Děkujeme za pochopení a přízeň všech, komu není lhostejný aktivní život v našem Padochově.

Kulečníkový turnaj

Oddíl kulečníku informuje o možnosti přihlásit se na KULEČNÍKOVÝ TURNAJ do 100 bodů. Přihlášení je možné do neděle 24.5. 2020, turnaj se bude konat od 26.5. 2020 - hrací dny jsou úterý a pátek od 17h. Přihlásit se může kdokoliv. Více informací najdete v pozvánce. 

Číst dál...

Sběr železného šrotu

Mladí hasiči v Padochově pořádají v sobotu 16.5.2020 sběr železa. Mrkněte na půdy, do garáží či na dvorek, jestli tam pro ně něco nemáte. Přispějete na dobrou věc - podpoříte děti, které jsou zapálení se učit nové věci a prezentovat naši vesničku na soutěžích.

Číst dál...